„Drarbininkų balsas” – 2019 m. gruodžio numeris. Kryžiuojama ne tik teisybės siekianti Neringa Venckienė, kryžiuojama Lietuvos Respublika.

Download (PDF, Unknown)

„Darbininkų balsas”- 2019 m. gruodžio numeris

Iš Klaipėdos m. informacinio leidinio „Darbininkų balsas”

Viešas pranešimas

Byla, kurioje pateikti kaltinimai Neringai Venckienei, sukėlė nusivylimą Lietuvos valstybe.
Aš, kaip asmuo, kaip pilietis, labai nusivyliau mūsų valstybe. Valstybė pasitikėjimą išsinešė drauge su maža mergaite Deimante. Nusivyliau ir kai kuriais „gynėjais.” Tik vėliau, po visų Garliavos įvykių sužinojau, kad Klonio gatvės Kedžių namo durų lango stiklas buvo užklijuotas permatoma plėvele. Vadinasi valstybės „gynėjai” žinojo, kad lauko duris reikės išdaužti, nes stiklo šukės galėjo sužeisti įsibrovėlius į Kedžių namus. Neringa Venckienė prašė atrakinti lauko duris. Mūsų gretose buvo ir provokatorių. Ir šiandien yra tokių, kurie pagal teisėsaugos sustyguotą scenarijų, ruošiasi daryti provokacinius veiksmus prieš Kedžius ir jų dukrą Neringą Venckienę. Provokatorių tikslas teisėsaugos interpretacijomis bei žiniasklaidos priemonėmis pateikti klastotus įrodymus prieš Neringą Venckienę, kompromituoti „Drąsos kelias” politinę partiją, jos narius ir pačią Neringą Venckienę.
Nupirkta ir valstybės manipuliuojama žiniasklaida šaukia: kiek kainavo Neringos Venckienės parvežimas į Lietuvą? Atsakau: kaina – didelė valstybės gėda.
Kreipiuosi į inteligentiją, į dorus Lietuvos žmones – nestovėkite po medžiu, jūs Tautos sąžinė. Stebėkime, reaguokime, netoleruokime abejotiną teisėtumą, bet prieš teisėtą neteisybę – negalime nusilenkti.
Vyksta Neringos Venckienės tėvelių, tam tikra prasme žudymas, nes tokio valdžios smurtinio elgesio su jos tėvais, jie gali ir neištverti. Priminsiu vaikiškus jų anūkės Deimantės žodžius – „žmonės jūs ar ne žmonės?“
Neringos tėvelius skaudžiai žeidžia aplinkybė, kad jie negalėjo pasimatyti su dukra. Jie nerimsta dėl dukters gyvybės. Juk šioje istorijoje yra daug mirčių, kur šios istorijos dalyviai žuvo keistomis aplinkybėmis, kurios žinomos valstybiniam pedofilų klanui. Na, o tikintiems sakau: -Budim kaip mažas būrys po Jėzaus iš Nazareto kryžiumi.
Kryžiuojama ne tik teisybės siekianti Neringa, kryžiuojama Lietuvos Respublika.

Jonas VARKALA
„Drąsos kelias” politinės partijos pirmininkas

Comments are closed.