„Drarbininkų balsas” – 2019 m. rugsėjo numeris. „Laisvę Neringai Venckienei!”

Iš Klaipėdos m. informacinio leidinio „Darbininkų balsas”

Download (PDF, Unknown)

Autrorė Virginija Jurgilevičienė

2012 m. gegužės 17 d. 6 val. ryto įvykdytas nusikaltimas Garliavoje, privačiame kieme, valdžiai smurtaujant prieš Kedžių šeimą, pagrobiant Deimantę iš jos senelių namų neturės senaties termino.
Lietuvos valdžia baudžiamomis
bylomis nori nusivalyti nuo savęs pedofilijos dėmę, atseit, žmonės „suklydo.”
Deja, Lietuvos piliečiai, stebėdami teisėsaugos klastuojamas bylas neklydo ir mano, kad šalyje valdžią į savo rankas yra perėmusi valdžioje esanti nusikalstama struktūra – pedofilų klanas.
Lietuvos valdžia, įklimpusi į pedofilijos skandalą, griebiasi paskutinės priemonės. Tai siekti teisėjos Neringos Venckienės susigrąžinimo iš Jungtinių Amerikos Valstijų.
Parsivežus garliaviškę, vyks susidorojimas su moterimi, nes ji yra tapusi kovos su pedofilija vėliava, neleidžianti „numarinti” vaikų tvirkinimo Lietuvoje temos. Laikraščio „Lietuvos rytas” žurnalistė Asta Kuznecovaitė jau iš anksto skalija, kad pedofilijos liudininkė Deimantė „apkalbės” Neringą Venckienę.
Atseit, byloje Deimantė, kaip liudininkė, liudys, jog pedofilijos nebuvo. Šios bylos tikslas pranešti tautai žinią, kad „mergaitė gyva.” Atseit, taip bus atsakyta į vienuolės Nijolės Sadūnaitės, Laisvės premijos laureatės klausimą Lietuvos valdžiai: „ Todėl klausiu jūsų: ar Deimantės Kedytės likimas nėra priverstinis dingimas? Ar negalima laikyti mergaitės priverstinai dingusia, jei ją viešai ir brutaliai paėmė valstybės pa-reigūnai ir apie ją jau penkerius su puse metų visuomenė neturi visiškai jokių žinių, net nežino, ar tas nežinia kur esantis asmuo – Deimantė Kedytė – yra gyva? Atsakykite, prašau, ar Lietuva laikėsi, nepažeidė šios tarptautinės konvencijos? Jei taip, tai kas rūpinasi ir gali atsakyti, ar Deimantė Kedytė nėra pradanginta? O geras Dieve!”. Kitaip tariant, Lietuvos piliečiams pateikiama informacija, jog „mes, esantys valdžioje pedofilijos gynėjai, laimėsime kovą prieš Neringą Venckienę”. Todėl klaipėdiečiai į Atgimimo aikštę rugpjūčio 17 d. 87 kartą atėjo su plakatu „Laisvę Neringai Venckienei – kovotojai prieš pedofiliją!”.
Ateisime ir rugsėjo 17 d., 12:00 val., nes tokių patyčių, tokio tautos mulkinimo masto negalima nutylėti, negalima su tokiu valdžios melu taikstytis.

Comments are closed.