Birželio 2 d. sukanka 100 dienų, kai Neringa Venckienė nelaisvėje laukia JAV valdžios sprendimo dėl ekstradicijos.

Neringa Venckiene 442018 m. birželio 2 d. sukanka 100 dienų, kai Neringa Venckienė nelaisvėje laukia JAV valdžios sprendimo dėl ekstradicijos į Lietuvą.

Primename, kad Neringa Venckienė yra sulaikyta 2018 m. vasario 22 d. Po Jos sulaikymo į pasaulio visuomenę kreipėsi Neringos sūnus Karolis Venckus, kuriam birželio mėnesį sukanka 19 metų. Savo vaizdo įraše Karolis Venckus ragino pasirašyti peticiją, kad JAV valdžia neatiduotų Jo motinos Neringos Venckienės į Lietuvą, kur jai gręsia realus susidorojimas.

Karolio Venckaus vaizdo įrašas.

Parašų rinkimas peticijai ir Karolio vaizdo įrašas buvo blokuoti kovo 12 d., kai per nepilną savaitę peticiją pasirašė 36 000 žmonių. Pedofilų klanas aiškiai suprato, kad iki balandžio 4 d. Karolis venckus nesunkiai surinks reikiamą 100 000 parašų. Būtent toks kiekis parašų buvo sąlyga, kad JAV valdžia atkreiptų dėmesį į Neringos Venckienės ekstradicijos reikalą. Taigi, bent oficialiai buvo rodoma, kad peticija surinko apie 40 000 parašų, ir to kiekio nepakako, kad JAV valdžia – Baltieji rūmai – aukščiausiu lygiu įsikištų į šį oficialiosios Lietuvos susidorojimo su Neringa Venckiene reikalą.

Primename, kad Neringa Venckienė dar 2018 . balandžio 23 d. pateikė prašymą paleisti ją iš sulaikymo įstaigos Čikagoje į laisvę už užstatą.

2018 m. birželio 14 d. bus sprendžiamas Neringos Venckienės paleidimo arba atidavimo į neteisingą Lietuvos teismą klausimas.

Comments are closed.