Šiandien, rugsėjo 17 d., sukako 100 mėnesių nuo Deimantės Kedytės pagrobimo!

2020 05 14 Irasas 2 be z

Šiandien, rugsėjo 17 d., sukako 100 mėnesių nuo Deimantės Kedytės pagrobimo. Tą patį 2012-ųjų gegužės 17 d. ankstų rytą buvo suimti 34 Klonio g. Garliavoje privataus namo kieme buvę pilietiški žmonės, kurie saugojo Deimantę nuo pagrobimo. Nepaisant to, žiaurus pagrobimas, kurį vykdė 240 uniformuotų ir neuniformuotų grobikų (tame tarpe ir mergaitės mama, kurios protu nesuvokiamas smurtas prieš dukrą labai akivaizdžiai matomas vaizdo įraše), buvo atliktas, ir iki šiol kaip didžiausia paslaptis yra , koks Deimantės Kedytės likimas? Jai tuo metu buvo 8-eri metai.

Šiandien įvairūs advokatai kalba visiškas nesąmones apie a.a. Drąsiaus Kedžio dukrą. O tai perša išvadą, kad melu norima uždengtį, ko gero, labai skaudžią tiesą apie mergaitės sveikatos būklę ar net gyvybę.

Daug Lietuvos žmonių tebebudi maldoje su klausimu grobikams, užimantiems aukščiausius Lietuvos valstybės postus, „Ar dar gyva Deimantė?”

Ir, kol atsakymas neduotas, primename ir priminsime, kad 2012-ųjų gegužės 17 d. ankstų rytą įvykdytas nusikaltimas prieš vaiką, Lietuvos respublikos pilietę. ir atsakomybė už šį nusikaltimą niekur nedingo.

100 mėnesių. Bet niekas neužmiršta. mes liekame Dievo balsas, kalantis vinį į nusikaltėlių, nuskriaudusių našlaitę, sąžinę. Kviečiame nusikaltusius prieš Deimantę Kedytę daryti atgailą. Nes nebeliko laiko. Su kiekvienu nežinios mėnesiu sunkėja nusikaltusiųjų likimas.

P.S. Šiandien, rugsėjo 17 d., 14.00 val., VA Teismas pateiks išvadą, ar VRK yra teisi, neregistruodama politinės partijos  „Drąsos kelias” lyderės Neringos Venckienės kandidate į LR Seimą 2020 m. spalio 11 d. rinkimuose.

Taigi, šiandien sužinosime ar Teismas pritaria Lietuvos Respublikos Kostitucijos nesilaikymui. Priminsime, kad Konstistucija vienareikšmiškai po apkaltos neleidžia žmogui dalyvauti rinkimuose 4-eris metus. Neringos Venckienės apkalta įvyko 2014 m. birželio 9 d. Taigi, eina septintieji metai…

Comments are closed.