Seimo nario rinkimai 2015

2015 m. kovo 1 d. nauji rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4

Andžela-Andruškevič Anžela    Andruškevič

Apygarda: Žirmūnų (Nr.4)

Iškėlė:    DK-zenklas-1 „Drąsos kelias” politinė partija

 

 

Biografija

Gimė 1974 m. rugsėjo 13 d. Vilniuje.
1981 m. pradėjo lankyti vidurinę mokyklą. Nuo mažens buvo energinga, daug sportavo. Sportas – jos gyvenimo aistra. Iš pradžių lankė krepšinio, vėliau lengvosios atletikos (trumpų nuotolių bėgimo), kitų sporto šakų treniruotes. Žavi sportiniai žaidimai, ypač futbolas.
1993 m. pradėjo dirbti „Lelijos”  fabrike siuvėja mokine. Darbas sekėsi gerai, po pusmečio buvo suteikta III siuvėjo kategorija.
2006 m. įstojo į Vilniaus kolegijos Dizaino ir technologijų fakultetą (studijavo pagal neakivaizdinių studijų programą). 2009 m. baigus studijas, suteiktas profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis. Baigusi siuvinių projektavimo ir gamybos programą, išmoko savarankiškai analizuoti siuvinių rinkos poreikius, įvertinti siuvimo įmonės galimybes gaminti rinkoje paklausius gaminius, analizuoti ir parinkti drabužių modelius, konstruoti įvairios paskirties ir sudėtingumo drabužius.
Nuo 2011 m. verčiasi individualia veikla pagal pažymą „Drabužių taisymas, siuvimas”.
Nuo 2013 m. spalio mėn. iki 2014 m. balandžio mėn. buvo „Drąsos kelio” politinės partijos Vilniaus skyriaus pirmininko pavaduotoja.
Nuolat siekia tobulumo, mėgsta tvarką, švarą, tikslumą. Preciziškai teisingas žmogus. Pareiginga, mėgsta dirbti individualiai, pradėjusi darbus siekia jų kokybės ir užbaigtumo, yra reikli sau ir kitiems. Gimė, augo ir gyvena Vilniuje, netoli Senamiesčio. Rūpi, kaip gyvens mūsų vaikai. Jai svarbu, kad žmonės pasitikėtų kitais, kad gyvenimas būtų gražus ir prasmingas.

Comments are closed.