Didžiai Gerbiama Lietuvos Respublikos Prezidente ponia Dalia Grybauskaite, Didžiai Gerbiamas Premjere pone Sauliau Skverneli, Didžiai Gerbiamas Seimo Pirmininke pone prof. Viktorai Pranckieti, ŠIANDIEN, vasario 16-ą, Jūs atsakysite Laisvės premijos laureatei s. Nijolei Sadūnaitei į užduotą Jums klausimą!

Sadunaites-foto-buciuojant-Sv-Rasta-2Didžiai Gerbiama Lietuvos Respublikos Prezidente ponia Dalia Grybauskaite, ŠIANDIEN Jūs atsakysite Laisvės premijos laureatei s. Nijolei Sadūnaitei į užduotą Jums klausimą!

Didžiai Gerbiamas Premjere pone Sauliau Skverneli, ŠIANDIEN Jūs atsakysite Laisvės premijos laureatei s. Nijolei Sadūnaitei į užduotą Jums klausimą!

Didžiai Gerbiamas Seimo Pirmininke prof. Viktorai Pranckieti, ŠIANDIEN Jūs atsakysite Laisvės premijos laureatei s. Nijolei Sadūnaitei į užduotą Jums klausimą!:

„Seimo Pirmininke! prašau jūsų iki vasario 16 – Lietuvos valstybės 100-mečio minėjimo dienos, man ir visuomenei viešai, asmeniškai atsakyti bei pateikti neginčijamus įrodymus, kad mūsų visų taip labai mylėta ir daug mėnesių sergėta Deimantė Kedytė, kuriai už mėnesio  vasario 19-tą sukaks 14 metų, yra gyva ir sveika.

O, jei ji jūsų valia ir valstybės vardu 2012 m. gegužės 17 dieną atplėšta nuo artimųjų ir apsiimta saugoti (apsaugok Viešpatie, net liežuvis neapsiverčia tai ištarti), galimai yra mirusi, nužudyta, prašau tai nedelsiant viešai pripažinti ir prisiimti atsakomybę.”

Išskiriame žodžius „valstybės vardu” ir primename, tą aktą, apie kurį liudija VAIZDO ĮRAŠAS:

3-as kKlonis-17-Mociute-basa-1 zymKlonis-17-Skuciene-1 zymKlonis-17-Ranka-kam-1 zymKlonis-17-kun-Mind-isveda-1 zymKlonis-17-kun-Mind-laim-2-1 zymKlonis-17-Diedukas-2-1 zymKlonis-17-Diedukas-3-1 zym2012 05 17 033_0001Policija salina kliuti Laimute KedienePartijos pirminikas

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.