Kovo 5 d. vakarą pagrobtoji Ieva Strazdauskaitė buvo nužudyta. Linas Pernavas apie žudikus: „Mane stebina, apskritai, kaip tokie žmonės žemėje vaikšto”.

Ieva Strazdauskaite

A.a. Ieva Strazdauskaitė 1991 – 2017

Kovo 5 d. , sekmadienio vakarą, dingo 26 metų Ieva Strazdauskaitė. Ji automobiliu išvyko iš Plungės į Vilnių, bet, pravažiavus Kauną, jos telefonas buvo išjungtas ir į Vilnių mergina neatvažiavo.

Automobilis atrastas nuošaliuose miškuose prie Žeimių miestelio.

Penktą paieškos dieną, t.y. kovo 10 d., penktadienį, rastas užkastas nužudytos Ievos Strazdauskaitės kūnas Kėdainių rajone. Nusikaltėliai sulaikyti. Žudikai yra keturi asmenys 23-26 metų amžiaus ir du vyresnio amžiaus. Jie šeši vyrai. Visi čigonai. Jie Kėdainių gyventojai, praeityje pasižymėję plėšimais ir vagystėmis. Šių žudikų bendrininkų, kurie bus suimti, yra ir daugiau. Taip, kabėdamas apie įžulaus nusikaltimo bendrininkus, pažadėjo Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.

Į žurnalistės klausimą „Komisare, ar jūsų nestebina, kad nusikaltėliai nužudė automobilio vairuotoją dėl norimo pagrobti prabangaus automobilio, kuris turi įmontuotą susekimo įrangą?” Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas atsakė labai trumpai ir aiškiai: „Mane stebina, apskritai, kaip tokie žmonės žemėje vaikšto”.

Comments are closed.