LRT ir „Lietuvos Ryto” numylėtas apžvalgininkas girtas ir be šviesų naktį automobiliu važinėjosi po Panevėžį.

Bruverio autoBruveris ligonineje

 

 

 

 

 

 

 

Girtas vairuotojas naktį už automobilio vairo be šviesų važinėjasi po miestą… Kas gali būti pavojingiau? Kiekvienas pasakytų, kad toks žmogus, kuris taip elgiasi, yra potencialus žudikas. Na, o kaip sureguotumėte, jei sužinotumėte, kad tas vairuotojas su „tokia istorija” yra iš LRT ekranų neišlipantis visažinis politikos apžvalgininkas Vytautas Bruveris?

Įpūtė V. Bruveris 1,8 promilės. Kovo 9 d. Panevėžyje. Taigi, įsigaliojus naujiems įstatymams (virš1,5 promilės), apžvalgininkui teismas taikys baudžiamąją atsakomybę.

Tokią diktorę Reginą Jokubauskaitę LRT iš savo eterio pašalino jau sekančią dieną už tai, kad girta pavažiavo „už kampo”. Tai įvyko lygiai prieš metus. Taip pat kovo 9-osios vakarą.

Tad, palauksime, pažiūrėsime, su kokiu trukšmu V. Bruverį LRT išmes į gatvę iš eterio. Nes LRT juk nori būti švari ir nepriekaištinga. Negi leisi tiesioginiuose nesuskaičiuojamuose eteriuose protingomis mintimis su žiūrovu dalintis tam, kuris policijos stabdomas, sustoja užlėkęs ant šaligatvio.

Na, praleis V.Bruveris Lietuvos 27-metį Panevėžio belangėje ir pirmadienį vėl galės „Lietuvos Ryte” apžvelginėti Karbauskį arba pasityčioti iš pamirštųjų violetinių… Negi gali ir „Lietuvaos Rytas” Bruverio atsisakyti!?

Negi yra kas nors pranašesnis už nepakeičiamą teisuolį politikos žinovą vytautą Bruverį?

Ką čia bepridėti?

Atgailauk, Bruveri. Atgailauk. Tiki Tu ar ne – iš deklaracijos neaišku, iš darbų -aišku. Bet tai, kas įvyko, yra Bruveri, Tavo atgaila. Nes, jei turi kiek nors nuovokos ir sveiko proto – tai turėjai pastebėti, kad už Tavo, kaip vairuotojo, sėdynės vaikiška kėdutė įtvirtinta…

Gaila, kad kiti, skaudūs Lietuvai šios savaitės įvykiai ir Lietuvos šventė visiškai nustumia šį Panevėžio įvykį į kitus planus. Tai, kad „Lietuvos Rytas” ar Edmundas Jakilaitis nepaskelbs Lietuvai apie V. Bruverio girtumą už vairo nereiškia, kad žlugimas neprasidėjo… Tokia yra tarnavimo melui kaina.

Šaltinis: 15min

Comments are closed.