N. Venckienės sūnus: prašau Jūsų palaikymo šioje, kol kas nelygioje kovoje

ekspertai.eu

BRANGŪS LIETUVOS ŽMONĖS,

Visų pirma noriu padėkoti visiems, kuriems dar teberūpi tiesa ir kurie jos tebeieško. Kol yra jos ieškančių, tol yra vilties, kad ji bus išviešinta. Deje, Lietuvos teisėsaugai ir valstybės pareigūnams tiesa nėra paranki, todėl jie siekia mano mamos ekstradicijos remdamiesi melagingais parodymais ir kaltinimais, bei nuslėpdami savo nusikalstamą veiklą.

Manau niekas iš Jūsų nenustebs sužinoję, kad Lietuvos valstybė pateikė Amerikai melagingą informaciją dėl Stankūnaitės spardymo, nepateikė vaizdo įrašo apie gegužės 17 dienos įvykius, ir nepateikė informacijos apie tai, kad Stankūnaitei buvo suteiktos sąlygos atvykti ir pasiimti Deimantę, bet Deimantė su ja nėjo. Niekur nepaminėjo ir apie tai kad, kovo 23 dieną Deimantė ir mano seneliai buvo sužaloti kaukėtų valstybės smogikų.

Taigi, melas vis dar akiplėšiškai žengia pirmyn, ir mano mamai reikia Jūsų pagalbos ginant tiesą Amerikos teismuose. Prašau Jūsų palaikymo šioje, kol kas nelygioje kovoje. Ačiū Jums už ištvermę ir nepasidavimą abejingumui.

Karolis (Neringos Venckienės sūnus)

P.S. Karolis priminė 2012-ųjų kovo 23-ą. Pateikiame tris dokumentinius vaizdo įrašus, kurie liudija tos dienos Lietuvos valstybės įvykdytą nusikaltimą prieš Deimantę Kedytę. Beje, tas nusikaltimas padarytas tuo metu, kai  teisėja Neringa Venckienė buvo savo tarnystės vietoje. Sužinojusi apie grubų terorą prieš mergaitę, Neringa Venckienė grįžo namo, tuomet Deimantė, virpėdama medikų , atvykusių jai padėti, akivaizdoje, buvo įsikibusi ir tvirtai apkabinusi savo tetą Neringą Venckienę. Su jokia mama ji net neketino niekur eiti. Būtent, 2012-ųjų kovo 23-ąją Deimantė patyrė, kaip „myli” ją valstybė.Kovo-23-1su z2012-03-23-1-a-12012-03-23-Busena-po-puolimo-1

Comments are closed.