Nijolė Sadūnaitė: „Absurdas kube!”

Sadunaites-foto-buciuojant-Sv-Rasta-1ekspertai.eu

Tik kokybiškos informacijos portalas 15min.lt pranešė, kad Laimutė Stankūnaitė ir jos keturiolikmatė dukra yra gyvos, sveikos ir tebesaugomos.

Apie tai skelbiama publikacijoje „Policija neigia iš Seimo tribūnos paskleistas abejones: L.Stankūnaitė ir jos dukra – gyvos ir sveikos”.

„Šie du asmenys (motina ir dukra) yra toliau saugomi, joms taikomos apsaugos nuo nusikalstamo poveikio priemonės, vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso ir kriminalinės žvalgybos dalyvių, teisingumo ir teisėsaugos institucijų pareigūnų apsaugos nuo nusikalstamo poveikio įstatymu. Detalės sudaro valstybės paslaptį, todėl jų atskleisti negalime”, – atskleidė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Ekspertai.eu primena, kad N. Sadūnaitė sausio 13 d. prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ir premjero Sauliaus Skvernelio iki vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikalavo pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.

Kaip žinoma, prezidentė iš karto po N. Sadūnaitės kalbos jai į ausį pašnibždėjo, kad nežino ir niekada nežinojusi kur yra vaikas, premjeras S. Skvernelis tą pačią dieną pasakė, kad N. Sadūnaitė viską savo kalboje melavo (tik nepatikslino – ką konkrečiai melavo), o Seimo pirmininkas V. Pranckietis vis dar iš viso nieko nepasakė.

Po tokių valdžios „atsakymų”, visuomenėje kilo tik dar daugiau įtarimų, kad atsitikusi didelė nelaimė, o nusikaltimo autoriai smarkiai išsigandę tiesiog nedrįsta pasakyti tiesos.
Ekspertai.eu pasidomėjo, ar N. Sadūnaitę tenkina toks policijos paaiškinimas apie Deimantės Kedytės būklę. Atsakydama į klausimus N. Sadūnaitė neslėpė nuostabos ir pasipiktinimo.

- Ar jau teko susipažinti su internetiniame portale „15min.lt” kovo 3 d. paskelbta informacija, kurioje policijos atstovas R. Matonis atsakė į žurnalistų klausimą apie tai, ar L. Stankūnaitė bei jos dukra yra gyvos ir sveikos.
 - Ne, dar neteko.
- Policijos atstovas R. Matonis atsakydamas į žurnalistų klausimą atskleidė, kad motina ir dukra yra toliau saugomi, kad joms taikomos apsaugos nuo nusikalstamo poveikio priemonės, vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso ir kriminalinės žvalgybos dalyvių, teisingumo ir teisėsaugos institucijų pareigūnų apsaugos nuo nusikalstamo poveikio įstatymu, detalės sudaro valstybės paslaptį, todėl jų policija atskleisti negali
- Absurdas! Nuo ko saugo? Kas kėsinasi į ją? Nuo ko ją saugo? Nuo ko saugo Deimantę?
- Tai, galima suprasti, po tokio šviežiausio policijos paaiškinimo apie valstybės vardu paimtą ir izoliuotą vaiką neketinate nurimti ir padėti tašką šioje istorijoje?
- Žinoma kad ne. Tai absurdas. Absurdas kube.

Ekspertai.eu anonsuoja, kad kitą savaitę besikuriančioje visuomeninėje internetinėje televizijoje „PressJazz TV” tiesioginiame eteryje laidoje „PressJazz pokalbiai” numatomas pašnekesys su N. Sadūnaite. Iš

ekspertai.eu

 

 

Comments are closed.