Povilas Gylys. Šeimininkai mums parinko ir paskyrė savo kandidatus į prezidentus.

p gylyspozicija.org

Ir visi pastabūs piliečiai mato: G.NAUSĖDA ir I.ŠIMONYTĖ mums pateikiami kaip vieninteliai solidūs, patikimi pretendentai.

Šeimininkams nėra labai svarbu, kuris iš jų laimės rinkimus. Abu jie būtų pakankamai paslaugūs, politiškai patogūs.

Todėl kas galėtų paneigti versiją, kad rinkiminės strategijos tikslas į antrą rinkimų turą atvesti kaip tik šiuos du kandidatus. Jei tai „elitinės” žiniasklaidos, politologų, sociologinių apklausų rengėjų, teisėsaugos (jai irgi tai ne pirmas kartas) pastangomis pavyktų padaryti, šeimininkai rinkimus laimėtų jau pirmame ture.

O Tauta pralaimėtų.

Tenka daryti pirmines išvadas: nors dar nesu galutinai apsisprendęs, už ką prezidento rinkimuose balsuosiu (laukiu galutinio pretendentų sąrašo), bet tikrai žinau, už ką nevalia balsuot – G.Nausėda ir I.Šimonytė nėra mano kandidatai. Nes nei vieno iš jų asmenyje nematau bendrojo nacionalinio intereso gynėjo.

Iki šiol jie daugiau pasižymėjo kaip dalinių, privačių interesų atstovai. Nematau pagrindo manyti, kad jų motyvacija, kuriam nors iš jų tapus valstybės vadovu, pasikeistų.

Aišku „elitas” mane už tokią nuomonę tyliai, bet vieningai pasmerks. Eilinį kartą. Betgi aš jau seniai ne „elite”, o su runkeliais, su šunauja, su violetiniais ir pan. ir mano ostrakizmas, t.y. išvarymas iš nomenklatūros jau seniai įvykdytas.

Ir tik dalis patikės, – jaučiuosi gerai.

Comments are closed.