Prabėgo 99-eri mėnesiai po Lietuvos valstybės smurto priš Deimantę Kedytę ir taikius ir pilietiškus žmones.

https://www.youtube.com/watch?v=ff_pmbC3Oy8&t=2s

2020 05 14 Irasas 8 be z

Parbėgo 99-eri mėnesiai po Lietuvos valstybės smurto priš Deimantę Kedytę ir taikius bei pilietiškus žmones. Deimantė Kedytė, kuriai tuo metu buvo 8-eri metai, buvo pagrobta, naudojant sveiku protu nesuvokiamą fizinę ir psichologinę jėgą, naudojant neaiškiais chemikalais prisotintą antklodę. Grubus smurtas buvo naudojamas ir prieš pilietiškus žmones, susirinkusius į privatų kiemą. Grubi fizinė Lietuvos policininkų jėga buvo naudojama ir prieš Deimantės tetą teisėją Neringą Venckienę, tuo metu, būtent 2012-ųjų gegužės 17 d., turėjusią neliečiamumo statusą.

Norime priminti, kad niekas neužmiršta. Skriauda prieš vaiką neatitaisyta. Jungtinių tautų organizacija yra paskelbusi tarptautinę Deimantės Kedytės paiešką. Dabartinė Lietuvos valdžia šiuo klausimu yra daugiau negu kurčia ir visiškai neįgali atsakyti į jau devintus metus užduodamą klausimą „Ar dar gyva Deimantė Kedytė?”

Jau antras mėnuo iš eilės, kai Lietuvos Respublikos Prezidentui šis klausimas „kala” į sąžinę, nes tiek liepos 17 d., tiek šiandien, rugpjūčio 17 d.,  žmonėms nebuvo leista išskleisti plakato su šiuo klausimu. Šiandien uolūs policininkai, praktiškai grasindami sulaikyti, išvaikė garbingo amžiaus piliečius, vis dar tebedrįstančius klausti valdžios apie Deimantės Kedytės likimą.

https://www.youtube.com/watch?v=bMH_y9yef38&t=99s

2020 08 17

2020 06 17

Paskutinį kartą šis klausimas priešais prezidentūrą buvo išskleistas 2020 m. birželio 17 d.

Comments are closed.