Praėjo 76-eri mėnesiai po Deimantės pagrobimo.

2012 05 17 Valiusaicio paskutiniojiUž keleto dienų į Lietuvą atvyksta popiežius Pranciškus. Jam rūpi mažutėliai. Jam rūpi silpnieji. Jam rūpi nykstanti mūsų Tauta.

Šeštadienį, rugsėjo 22 d., popiežius Pranciškus su mandagumo vizitu aplankys Lietuvos Respublikos prezidenę Dalią Grybauskaitę. Mes nežinome apie ką popiežius kalbės su Valsybės vadove, kuri 2018 m. sausio 13 d. LR Seime sesei Nijolei Sadūnaitei, Laisvės premijos laureatei, ir mums visiems paliudijo, kad nieko nežino , kur yra Jos vadovaujamoje Valstybėje pradanginta aštuonerių metų mergaitė Deimantė Kedytė.

Taip pat, šį šeštadienį, rugsėjo 22 d.,  popiežius Pranciškus susitiks su Lietuvos ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu, kurio vadovautos rinktinės policijos pajėgos prieš 76-eris mėnesius arba prieš 6-eris metus ir 4-is mėnesius 2012-ųjų gegužės 17-ąją išplėšė klykiantį Vaiką labai ankstyvą pavasario rytą iš gimtųjų namų ir jėga atplėšė nuo artimiausio Žmogaus kaklo.

Taigi, šį šeštadienį Kristaus vietininkas Lietuvos žemėje, atvykęs pas mus, susitiks su dviem asmenimis, padariusiais viešą nuodėmę ir nepadariusiais jokios viešos atgailos. Gal šie asmenys dangstysis tuo, kad, gal būt, joks popiežiaus patarėjas Lietuvos klausimais nepasufliaravo šventajam Tėvui tos „Lietuvos problemos” ir ta tema bus visiškai nepaliesta. Be reikalo jie taip viltųsi. Nes popiežius savo tarnystės misija tikrai yra vietininkas To, kurio Žodis, darančiam piktą, visuomet lieka kaip dviašmenis kalavijas, perskrodžiantis širdies sumanymus…

O mes liudijame, kad nieko nepamiršome ir kviečiame atgailos darbams kiekvieną, kas pravirkdė našlaitį. Kol yra laiko. Kol dar yra laiko…

Comments are closed.