Praėjo 85-eri mėnesiai po nusikaltimo prieš Deimantę Kedytę ir taikius žmones Garliavoje 2012-aisiais.

3-as-kadrasPraėjo 85-eri mėnesiai po nusikaltimo prieš aštuoniametę našlaitę Deimantę Kedytę ir taikius žmones, sugojusius tą mergaitę nuo bet kokios prievartos, Garliavoje 2012-aisiais.

240 (du šimtai keturiasdešimt) vien uniformuotų Lietuvos pareigūnų dalyvavo pagrobiant Deimantę Kedytę iš gimtųjų namų Garliavoje. Nuo kraupaus 2012-ųjų gegužės 17-osios ryto praėjo jau 7-eri metai ir mėnuo. Artimiausi žmonės nieko nežino apie Deimantės Kedytės likimą. Tiesa, teismuose, kur ši mergaitė vis dar aptarinėjama, Ji vadinama Deimante Stankūnaite. Tačiau viešoje socialinėje erdvėje jokia penkiolikmetė neapsireiškia (Jai dabar turėtų būti 15 metų ir 4 mėnesiai). Todėl kyla natūralus klausimas šiame informacinių technologijų amžiuje: kokiame kalėjime yra ši aštuntokė? Arba, koks suluošinimo laipsnis yra įvykdytas prieš Ją, kad, būdama aštuntokė ji niekaip nebendrauja su žmonėmis, kurie ištikimai ją mylėjo? Gal Ji visai nėra aštuntokė, kokie yra Jos bendraamžiai? Arba kyla klausimas, kurį disidentė, Laisvės premijos laureatė sesė vienuolė Nijolė Sadūnaitė (80 metų amžiaus) uždavė viešai LR Prezidentei, Premjerui ir Seimo Pirmininkui

„Kur yra mergaitės kapelis?

Kad mes galėtume visi ją mylėjusieji, kartu su Deimantėlės seneliais, iki šiol persekiojamais, po devynias bylas, kitais artimaisiais, mergaitės užtarėjais ir laisvės bendraminčiais aplankyti, padėti gėlių, nusilenkti, kartu pasimelsti, apraudoti ir atsiprašyti, kad nesugebėjome tavęs, Deimantėle, išsaugoti.

Dieve, mums atleisk.” (s. Nijolė Sadūnaitė, LR Seimas, 2018 01 13).

Yra daug žmonių, kurie su ciniška neapykanta tebeluošinami, persekiojant, baudžiant piniginėmis baudomis, apribojant laisvę. Net po septynerių metų tebevyksta teisminiai procesai susidorojant su žmonėmis, kurie 2012-ųjų gegužės 17-osios rytą buvo kraupaus nusikaltimo prieš vaiką liudininkai. Visi šie įvykiai tiesiog verčia daryti išvadą, kad pedofilija yra iš paties pragaro kylanti sodomiška nuodemė, kuriai pateisinti mesta ciniškiausio melo mašina, valdoma „gauruotos rankos”…

Jau vien toks faktas, kaip pagal protu nesuvokiamus kaltinimus, kuriuos iškėlė Lietuvos prokuratūra, be kaltės suliakyta ir Lietuvai išduoti prašoma Neringa Venckienė nuo 2018 m. vasario 22-os laikoma Čikagos kalėjime.

Kada gi, prasidės neteisingai apkaltintų žmonių reabilitacija?..

Comments are closed.