Praėjo 92 mėnesiai po Deimantės Kedytės pagrobimo ir smurto prieš Ją ir taikius žmones.

2020-01-17-B-1 su z

 

Tai įvyko Kauno rajone, Garliavoje 2012 m. ankstų gegužės 17-osios rytą. Prabėgus po šios dienos daugiau kaip septyneriems metams, mes primename, kad tuo metu buvo padarytas Lietuvos valstybės nusikaltimas prieš vaiką ir ją nuo bet kokio smurto gynusius žmones. Tas nusikaltimas nėra pamirštas. Aukščiausia tuo metu Šalies pareigūnė  Dalia Grybauskaitė paliko Lietuvos Respublikos prezidentės postą 2019 m. liepos 12 d. taip ir neatsakiusi į daugelio žmonių, o tuo pačiu ir į disidentės Laisvės premijos laureatės sesės Nijolės Sadūnaitės klausimą, užduotą iš LR Seimo tribūnos 2018 m. sausio 13 d.:

„Šiandieną, sausio 13-ą, Laisvės gynėjų ir Laisvės premijos įteikimo dieną, man nėra nieko svarbiau, kaip sužinoti atsakymą į ne vienerius metus mano širdį, ir ne tik mano širdį, draskantį neatsakytą ir nuo visuomenės visomis valstybės išgalėmis slepiamą klausimą. Todėl stovėdama šioje aukštoje Seimo tribūnoje pirmą kartą ir paskutinį gyvenime, tiesiogiai kreipiuosi į jus, pirmuosius valstybės asmenis. Ponia Prezidente, Pone Premjere, [už mano nugaros] Pone Seimo Pirmininke, ir prašau jūsų iki vasario 16-os, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo dienos, man ir visuomenei viešai asmeniškai atsakyti bei pateikti neginčijamus įrodymus, kad mūsų visų taip labai mylėta ir daug mėnesių sergėta Deimantė Kedytė, kuriai už mėnesio, vasario 19-ą, sukaks 14 metų, yra gyva ir sveika. O jei ji jūsų valia ir valstybės vardu 2012 m. gegužės septynioliktą dieną atplėšta nuo artimųjų ir apsiimta saugoti… Saugok Viešpatie, net liežuvis neapsiverčia tai ištarti, galimai yra mirusi, nužudyta, prašau tai nedelsiant viešai pripažinti ir prisiimti atsakomybę, bet svarbiausia, jei tai nėra vien iš nežinios kilę besisielojančių žmonių įtarimai, ir tokia baisi nelaimė iš tikrųjų atsitiko, pasakyti, kur yra mergaitės kapelis. Kad mes galėtume visi ją mylėjusieji, kartu su Deimantėlės seneliais, iki šiol persekiojamais, po devynias bylas, kitais artimaisiais, mergaitės užtarėjais ir laisvės bendraminčiais aplankyti, padėti gėlių, nusilenkti, kartu pasimelsti, apraudoti ir atsiprašyti, kad nesugebėjome tavęs, Deimantėle, išsaugoti. Dieve, mums atleisk.”

Neatsakė į tą klausimą nei Premjeras Saulius Skvernelis, nei Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis. Matyt jie tyliai lauks šių metų gegužės 17-osios, kai pagal galiojantį įstatymą sukaks 8-erių metų senatis. Kaip įdomiai žmoneliai tikisi išvengti Dievo teismo, manydami, kad be atgailos Dievulis irgi taiko senatis nusikaltimo nuodėmėms. Kaip naivu ir kaip kvaila. O iš tiesų velniška ir pražūtinga.

Žmonės Vilniuje prie Prezidentūros 2020 m. sausio 17 d. vėl rinkosi ir vėl klausė „Ar dar gyva Deimantė?” Jie ir vėl negavo atsakymo. Nuo 2019 m. liepos 12 d. Lietuvos respublikos prezidentas Gitanas Nausėda kartu su pareigomis prisėmė ant savo pečių ir šio klausimo naštą… Laukiame, kada nusiims…

2020 01 01 Vilniuje 2
2020 01 01 Vilniuje 3

Comments are closed.