Aurimas Diržius. Prezidento G. Nausėdos atsakymas Kedžių šeimai : „skųskitės jus nuteisusiems banditams”.

Nausedina_Page_1

 

Nausedina_Page_2Aurimo Diržiaus iš laisvaslaikrastis.lt komentaras:

Neringos Venckienės ir Drąsiaus Kedžio tėvai praeitą šeštadienį gavo atsakymą iš prezidento Gitano Nausėdos į svao laišką, kuriame prašė prezidento teisingumo ir susitikimo.
Prezidentas nesivaržydamas juos pasiuntė ten pat, kur siunčia visus į jį besikreipiančius žmonės – t. y. pasiuntė į tokį nedidelį Perų esantį miestelį:
Kitais žodžiais sakant, G.Nausėda patarė dėl teisėjų nusikaltimų skųstis patiems teisėjams. Tai būtų galima padaryti, jeigu Lietuvoje būtų bent užuomazga to, ką mes Europoje vadiname teismais ir prokuratūra. Deja, bet Lietuvoje šios įstaigos yra apskritai neegzistuojančios, nes tesimai teisingumą vykdo tik pagal principą – kas daugiau sumokės.
Pvz., Kedžių anūkės Deimantės byloje net trys valstybinės psichiatrinės ekspertizės nustatė, kad mergaitė nemeluoja pasakodama, kad jos mamos akivaizdoje „dėdės” kiša jai į burną „sysalus, ir nuleidžia „kremą”. Prokuratūra nusprendė, kad sysalų kaišiojimas vaikui į burną yra „prekabiavimas”, o ne prievartavimas, ir apdairiai išėmė iš A.Ūso bylos visus įrodymus. Pvz., pasak aukos pasakojimų, Deimantės vyresnė pusseserė buvo prievartaujama analiniu būdų, ir net Kauno klinikų daktaras Bagzevičius nustatė, kad jos „storoji žarna išstorėjusi, nes galėjo būti veikiama kietu buku daiktu”.
Galiausiai Deimantės tėvas buvo nužudytas, suderinus su ta pačia generaline prokuratūra, o tetai Neringai, kuri bandė išgelbėti dukterėčią – sukurta net 42 baudžiamosios bylos.
Patys Vytautas ir Laima Kedžiai tam, kad negalėtų reikalauti pasimatyti su anūke, buvo nuteisti už „priekabiavimą” – garbūs teisėjai iki pat aukščiausiojo teismo nusprendė, kad senelių pokalbis savo namuose apie tai, kokie baisūs yra anūkę išprievartavę pedofilai, yra „lytinis priekabiavimas”.

Gitanas Nausėda liko vienintelė daugelio žmonių viltis, tačiau ką siūlo šis išgamėlė – tai visoms aukoms skųstis savo prievartautojams. Primenu, kad Nausėda meluoja net šiame laiške – įstatymai suteikia jam teisę atleisti teisėjus, kaip „praradusius pasitikėjimą”. Tačiau prezidentas tos galimybės nenaudoja, vietoj to siūlo aukoms skųstis savo prievartautijams.

Primenu, kad šis padaras, kuris dar neseniai žadėjo „atstatyti teisingumą”, dabar kuria „krikščioniškomis vertybėms” paremtą politinę partiją, kuri turėtų remti nausėdą po rinkimų.

Pati Laima Kedienė, gavusi tokį prezidento laišką, pakomentavo taip : „taip ir žinojau, kad nieko nebus”.

Comments are closed.