Smūgis skaidrumui!

Foto iš facebook R.Š.

Foto iš facebook R.Š.

alfa.lt

„Garsiojoje pedofilijos istorijoje iki šiol daug kas neaišku. O galėtų būti gerokai aiškiau, jei tik visuomenei būtų prieinami slapta Kedžių namuose daryti garso ir vaizdo įrašai. Tačiau paradoksas: net pati D. Kedžio ir Neringos Venckienės motina Laimutė Kedienė sutinka, kad šie įrašai būtų viešai prieinami, tačiau tam priešinasi prokurorė Lina Gudonienė, palaikanti kaltinimą šiuo metu L. Kedienei iškeltoje baudžiamojoje byloje.
Panašu, kad tiesą nuo visuomenės nori nuslėpti patys prokurorai – prokurorė L. Gudonienė ketvirtadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme paprašė įrašus iš Kedžių namų nagrinėti neviešai, be pašalinių akių, kadangi šiuose įamžintas asmeninis L. Kedienės gyvenimas, mažamečiai.

Paradoksalu, tačiau šio prašymo pati L. Kedienė nepalaikė ir teigė, kad nori viešo teismo ir neturi ko slėpti. „Mes šito prašymo nepalaikome, mano klientė neturi jokių paslapčių”, – sakė L. Kedienės advokatė Marija Bartaševičiūtė.

Bylą nagrinėjantis teisėjas Ugnius Trumpulis dar svarstė, ar verta įslaptinti Kedžių namuose darytus vaizdo ir garso įrašus, tačiau prokurorė įtikino teisėją, kad šie įrašai – kitų bylų ir ikiteisminių tyrimų medžiaga, kurios paviešinimas gali pakenkti tyrimams ateityje.” – rašo portalas alfa.lt.

alfa.lt

Comments are closed.