Spalio 27 d. Katalonija paskelbė nepriklausomybės deklaraciją!

AFP AFP_TS06V I WAR ESP CAKatalunya zemelapis Katalonija 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spalio 27 d. Katalonija paskelbė nepriklausomybės deklaraciją! Tai katalonams tas pats, kas Lietuvai buvo kovo 11-oji. Įdomu, ar Lietuvos Nepriklausomybės architektai nepamiršo to jausmo? Ar jie bent pademonstruos viešai, kad supranta Katalonijos žmonių troškimą? O gal mūsiškiai Sovietų Sąjungos griovėjai ners į krūmus ir „išmintingai” patylės oficialiai Ispanijos valdžiai smaugiant katalonų apsisprendimą. O Katalonijos smaugimas prasidėjo jau iš karto. Katalonijos Nepriklausomybės lyderiai jau kaltinami sukilimo organizavimu, jiems gresia 30 metų kalėjimo bausmės. Be to oficialus Madridas paleidžia teisėtą to krašto parlamentą.

Ar oficialioji Lietuva pabus „diplomatiška” taip, kaip darė 2017 m. spalio 1-ąją, kai Katalonijos gatvėse buvo mušami žmonės vien už tai, kad jie atėjo balsuoti į referendumą. Liejosi tuomet nekaltų žmonių kraujas. Žmonių, kurie neorganizavo sukilimo, o balsavo.

Laukia įdomus metas, kai galima bus pamatyti saviškių „patriotų” veidmainystės lygį. Pasiruoškime! Tik, gaila, kad žmonijos istorijoje sausio tryliktųjų įvykiai turi tendenciją kartotis. Apsaugok, Dieve, Kataloniją!

Comments are closed.