Sveikinimas!

ZibuoklesJubiliejinio Gimtadienio proga sveikiname Ireną Malinauskienę! kuri nepaprastai daug įdėjo darbo kuriant „Drąsos kelias” politinę partiją nuo 2012-ųjų metų sausio mėn. Norime priminti, kad vien už tai, kad Deimantės Kedytės Gimtadienio proga dalyvavo pikete prie Kauno Vyriausiojo Policijos komisariato buvo neteisingai apkaltinta ir teismo nubausta didžiule 1000, Lt bauda.

Didžiai gerbiama Irena, esame dėkingi už įdėtą Širdį į teisingą reikalą, dėkingi, kad likote ištikima „Drąsos kelio” įdėjai. Sveikatos Jums ir Vilties, jog ateis tas metas, kai neteisingumas prieis liepto galą, ir žmonės, pasiaukojamai gynę Tiesą ir Nekalto vaiko neliečiamumą, triumfuos!

Stabtelėkite ir švęskite. Piktą darantys nežmonės neturi prieigos prie mūsų vidinio džiaugsmo durų… Tad, džiaukitės, kad aštuoneri pastarieji Jūsų gyvenimo metai paliko neįkainojamą Klonio gatvės patirties vertę. Nes po 2012-ųjų gana paprasta atskirti „pelus nuo grudų” bet kokioje lietuviško gyvenimo srityje. Esate paženklinta Tiesos kaina. O tai yra vertybė.

Su Jubiliejumi!

„Drąsos kelias” plitinė partija

P.S. Nepamirškite pasirašyti peticiją ir patvirtinti savo parašą per savo elektroninį paštą: PETICIJA

Comments are closed.