Sveikinimas.

Gimtadienio geles 3Sveikiname „Drąsos kelias” politinės partijos Pirmininką Joną Varkalą su Gimtadieniu!

Kovo 23-oji  Klonio gatvėje Garliavoje 2012-aisiais pažymėta Vaiko skausmu. Jūsų, Pirmininke, Gimimo diena tuomet buvo kitokia. Tada atsiskleidė suįžulėjusios mūsų valstybės gaivalas. Nuo tos dienos kovo 23-oji pasikeitė. Tačiau, nepaisant šios skaudžios patirties, yra ir gera patirtis: po 2012-ųjų kovo 23-os yra lengvaiu neabejingam žmogui atskirti gerus dalykus nuo pragariškų. Todėl džiaugiamės, kad Jūs visuomet garsiai ir drąsiai primindavote, kad niekas neišvengs dviašmenio Dievo teismo kalavijo ir nieko neliks slapto, kas netaps vieša. Visi žmonių darbai, atėjus laikui, atsiskleis, parodydami kas sėjo mirtį, o kas gimdė Gyvenimą.

Sveikindami Jus, Pirmininke Jonai, linkime Jums geros sveikatos ir ištvermės. Nenuilskite padrąsinančiu savo žodžiu gaivinti „Drąsos kelio” bendruomenę ir užkietėjusias, kenkiančias Tiesai persekiotojų širdis pavesti griežtai Dievo meilei!

Dėkojame jums, Pirmininke ir kunige Jonai, kad savo kunigystę prasmingai paaukojote už Deimantės Kedytės ir Ją mylinčių žmonių gyvenimus. Tikime, kad Viešpats tinkamai įvertins šią kainą!

Su Gimtadieniu, Didžiai gerbiamas Pirmininke Jonai!

„Drąsos kelias” politinė partija

Comments are closed.