Šventų Velykų SVEIKINIMAS

icon-jesus-christ1

 

          Šie metai yra ypatingi. Kalendorius taip sudeliojo, kad šventąsias Velykas – Paschą – Perėjimą iš vergovės į Laisvę švenčia Dievo pasirinktoji tauta, šventąsias Velykas – Kristaus Jėzaus Prisikėlimą – švenčia visi Žemės krikščionys vieną ir tą pačią dieną. Todėl ši diena yra brangi visose Pasaulio platumose ir ilgumose.
          Būkite pasveikinti Jūs, Dievo žmonės! Būkite paliesti šios Dienos esmės. Būkite viltigo pažado dukterys ir sūnūs! Virš skausmo, paniekinimo, vargo ir asmeninės nesekmės visada yra Prisikėlimas. Blogis, melas, neteisingumas – šėtoniško pragaro puikybės pasekmės – neturi savyje jokios galutinės pergalės.
         Jei žmogaus esmė būtų tapti trąša žemei gyvenimui pasibaigus, – tai tuomet nevertėjo keltis iš lovos šį rytą…
         Žmogaus gyvenimas – kur kas daugiau! Žmogaus gyvenimas – tai begalybės troškimas. Ir ši Velykomis padovanota  begalybė yra mūsų Tiesa ir Tikrovė!
         Švęskite visi!
         Ypatingai pakiliai švęskite tie, kurie dėl Dievo Tiesos buvote pažeminti, neteisingai apkaltinti, pajuokiančiai nuteisti. Švęskite su džiaugsmu, jei vienokiu ar kitokiu būdu tamsybių kunigaikščiai Jus kalė prie neteisingumo medžio.
         Švęskite visi, kurie buvote su skriaudžiamaisiais. Ten iš tiesų virkdė, plėšė, nešė ir valsybės paslaptimi pavertė Dievo Sūnų Vaiko iš baimės drebančioje širdyje. Didžiuokitės ir girkitės savo jautria širdimi!
         Švęskite be alinančio keršto jausmo, atiduodami tai Tam, kuris nušluosto kiekvieną ašarą. Juk, melas neturi savyje Prisikėlimo.
         Švęskite visi, kas este apsisprendę mažinti šiame pasaulyje vargą ir kančią. Bet, jei kančios pasiliktų ir Jums – mokėkite ją įprasminti…
         Vilties, sveikatos Jums! Šventinio stalo ir artimo žmogaus! O, jei net to Jums šiandien trūktų – tai bent jau Dievo prisilietimo.  Jis, gi, nevaikšto vienas. Tapo žmogumi, kad per žmogų prisiliestų.
         Pabūkime laimingi!
         SU ATSIKĖLIMU! Kai aplink viskas keliasi…

            2014                                                                                                       „ DK” partija

Comments are closed.