Tas, kas džiaugiasi nekalto žmogaus skriauda – neturi jokios ateities.

20180321_160018Valdžios oficiozas balandžio 11 d.  pikdžiugiškai rašė, kad išteisintoji Laimutė Kedienė eksprokuroro K. Betingio ir prokurorės L. Gudonienės yra apskųsta aukštesnei teismo instancijai. Taigi, tas pats oficiozas džiaugiasi, kad „pirmosios instancijos teismo išteisinta Laimutė Kedienė džiaugėsi per anksti”.

Beje, tam nenusakomam džiaugsmui, kad L.Kedienės džiaugsmas nutrauktas valdžios oficiozas nusprendė skaitytojui dar ir grubiai pameluoti rašydamas: „Prokurorė taip pat mano, kad L.Kedienė turėtų dalyvauti elgesio pataisos programoje bei sumokėti 941 euro baudą, kurią bėglės Neringos Venckienės motinai dar 2014 metais buvo skyręs Alytaus apylinkės teismas ir, kurios pensininkė iki šiol nesumokėjo.”

Na, neteisingų teismų tiek daug, kad oficiozas tiesiog susimaišė savo meluose, nes ši bauda jau seniai sumokėta.

Be jokios abejonės ši bauda, kaip ir visos kitos, yra neteisingai skirtos, turint minty, kad duktė Neringa Venckienė, taip pat neteisingai apkaltinta absoliučiai visuose prokuratūros išvardintuose punktuose, negali apginti neteisingai ir melagingai skriaudžiamų savo tėvų Vytauto ir Laimutės Kedžių.

Norime priminti, kad tas, kas džiaugiasi nekalto žmogaus skriauda – neturi jokios ateities žmonijos istorijoje. Tai aksioma.

Comments are closed.