Žmonės, budėkite! Naikinamas žaliasis Lietuvos paveldas

Medziu budeliaiTai tik viena istorija.

Visi jau iki skausmo žinome Vilniaus Gedimino kalno slinkimo istoriją dėl visiškai sunaikintų medžių.

Mažų miestelių Lietuvoje aikštės tapo dykvietėmis. Kaip pavyzdys galėtų būti Kuršėnų miesto centrinė aikštė. Valdžia taip nevaržomai „įsisavina” europines lėšas medžiams naikinti, kad jau tapo asfalto garbintoja ir ta valdžia nori, kad asfaltą garbintų ir eiliniai Lietuvos žmonės. Beje, Kuršėnuose gyvena dabartinio Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė. Gal jai patinka asfaltas ir betonas? Gal jos anūkams patinka asfaltas ir betonas?!

Visiškas nesiskaitymas su šalia gyvenančiais žmonėmis. Niekas jų nebeklausia, ko jie nori. Atrodo, kad valdžia geriau žino, ar reikia Kauno miesto Panemunės dviratininkams ir mamoms su vaikų vežimėliais šešėlio nuo alinančios saulės…

XXI amžiaus plytelų klojėjams, matai, trukdo kaštonai plyteles paklot. Prie sovieto netrukdė, o prie Europos, matot, nebemoka šaligatvių plytelių klojėjai trinkelių patiest. Nebemoka ovalo aplink medį padaryt. Vien tiesios linijos. Ir iš kur atsiranda tokių „inžinierių”, su „tiesiomis linijomis” smegenyse kurie šitokias nesąmones žmonėms garsiai aiškina?!

Šis Lietuvos dienraščio reportažas dar kart įrodo, kad „Drąsos kelias” tūkstantį kartų buvo teisus, sakydamas Lietuvos žmogui, kad nesustabdytas neteisingumas, kaip parazitas, dauginasi, įgaudamas vis naujas ir naujas visuomenės vėžio formas, naikinančias mūsų gyvenimo kokybę.

Stabdykime neteisingumą!

Informacija iš lrytas.lt

Kuršėnų senoji ir „naujoji” aikštė: (beje, realybėje tai atrodo baisiau…)

Kursenu senoji aiksteKursenu sunaikinta aikste

Comments are closed.